A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ganimete Abazi (Ganja) - Ti Ike


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"U Knaqem Tu Knaq"


Paska qen e shkruar te mbes larg nga ty,dhe ta laj ket rrug te gjate me lotet e mi.Vitet shpesh kaluan e ti ende svjen thuaj se per ter ket koh nuk te rash ndermend.

Ti ike prej meje dhe tash s'me therret nuk te dhemb ty shpirti qe me le veq vet.(ref 2).

Po ta bej me dije se kshtu me nuk shkon,shkove vetem per nje vjet mbete pergjithmon,vitet me te mira i kisha me ty kurr ne jet skisha besu qe s'do t'shoh me sy.

Ti ike prej meje dhe tash s'me therret nuk te dhemb ty shpirti qe me le veq vet.(ref 2).


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019