Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk Je Fer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Je Fer".
3. Video është e këngës "Nuk Je Fer", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk Je Fer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2005

Komente

Asnjë Koment

19/11/2005

2005-11-18T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Je Fer" kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Qamil Shtavica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

PRANVERA ME SHI

5-Pranvera me shi
5-Sikur me pas dijt
5-Se po mdahemi
5-Unë e dhe ti shpirt

5-Pse shiqon përdhe
5-Shiqom drejt në sy
5-Çka ndodhi me ne
5-Fajin e ke ti.

-R-
3-Rëndë është shumë
5-Loti kur pikon
3-E kur humb
5-Atë që dashuron.

3-Rëndë është shumë
5-Kur e do dikend
3-Digjesh shkrum
5-E nuk fletë me te.

-II
Nuk je aspak fer
Në sy po ta them
Thell n’zemër m’ke therr
Ku më s’shumti dhemb.

Unë i gjall me qenë
Dorë e huaj me t’prek
Në Zot ta bëjë benë
Më parë kam me vdek.Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë