Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Abazi (Ganja) - E Humbur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Mirupafshim"

Komente

Asnjë Koment

21/12/1999

1999-12-20T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Humbur" kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhoi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ndjej qe vetja me tradheton
Kur syte e tyre me shikojne dhe me kerekojne
Kerkojne te fshehten time te zbulojne dhe sa here kam shkuar larg atje kur vetem shpirti shkon
Kerkoj dike ze zemren t'ma sheroj
Nuk dua pas veten te kthehem
Nuk dua me veten te genjej

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Dhe ndjehem e prekur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate

Perseri do nisem sot
te kerkoj nje tjeter drite nje tjeter bote nje tjeter jete ku veten te cliroj dhe sa here te shkoje aq larg
Sekretin tim un do e mbaj
Si nje thesar
Asnje tjeter gje me shtrenjte nuk kam
Nuk dua pas veten te kthehem
Nuk dua me veten te genjej

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Dhe ndjehem e prekur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate

Jo me koha s'me prek
Asgje tjeter nuk prek

Jo me koha s'prek
Koha nuk me prek jo
Jo me koha s'prek
Koha nuk me prek jo

Nese koha kalon
Nese koha ndalon

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nateMë Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet