Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Xhi Me Bone (Feat. Elita 5)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Xhi (çka) me bone (taj-ti) moj vajz
Halli tu boft
(Frejk-Shpejt) u (rrejte-genjeve) frejk u (shajte-shite)
Emri tu harroft

Xhi pom thue taj mor djal (sajni-syri) tu qorroft
Frejk u (shajta-shita) boll te (prajta-prita) zemra tu coptoft

Si sme prajte taj moj vajz si nuk tu duru
Per do Marka e nji Vetur me braktise mu

Spo t'marr vesh taj mor djal xhi dush taj mem than
Pa pare jeta s'kalohet taj mendja t'ka lan


Ky tekst u dërgua nga Arbias H


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ganimete Abazi (Ganja)
Featuring: Elita 5
Publikimi: 01/12/1994


Ganimete Abazi (Ganja) - Xhi Me Bone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhi Me Bone".
3. Video është e këngës "Xhi Me Bone", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 0