Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Jashanica - Dashnorët Të Ri Mbesin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/04/2007

2007-04-24T19:56:00+00:00Edhe nji ditë më shkoi pa ty
edhe nji ditë me lotë në sy
edhe nji ditë pa puthjen tënde zjarr
edhe nji ditë me dhembje e me vaj

ref.
Se lumturinë me tjetrën e ke gjet
më qove fjalë sa më ke lënduar
e une prap në ëndrra të kërkoj
kjo dashuri nuk vdes per mua

Ndoshta më mirë që ike dhe më le
ma mire që mbeta veq dashnorja jote
ata që duhen jo kurrë nuk vdesin
se veq dashnorët gjithmonë të rinjë mbesin

ref
Se lumturinë me tjetrën e ke gjet
më qove fjalë sa më ke lënduar
e une prap në ëndrra të kërkoj
kjo dashuri nuk vdes per mua


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet