Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Jashanica - Jemi Mekatar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

08/06/2009

2009-06-08T09:47:46+00:00SI NUK ME ERDHE VEQ EDHE NJE NATE
TE DASHURUARIT NUK BEJNE MEKATE
U FIKEN YJET ZBARDHOI DITA
AH SI STR GJETA SA SHUM TE PRITA

JO MOS TA HAPIM PALGEN E VJETER
NGA DASHURIA TE DEHUR NE MBETEM
VETEM NE ENDRRA DHE ASKUSH TJETER
SA SHPESH ME ERDHE MOJ MIKJA E VJETER

REF;

MERRRMA DHE SHPIRTIN QE TI I DHE ZJARRE
SE NA KA FALUR ZOTI SI MEKATAR
MERRMA DHE SHPIRTIN MOJ MIKJA E VJETER
VEQ MOS MA MERR KUJTIMIN SE NUK KAM TJETER.


Ky tekst u dërgua nga  saranda
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet