Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ganimete Jashanica - Dashuria E Fshehur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Fshehur".
3. Video është e këngës "Dashuria E Fshehur", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ganimete Jashanica - Dashuria E Fshehur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Potpuri Këngësh"

Komente

Asnjë Koment

27/06/2012

2012-06-27T00:17:51+00:00Dhe kur dielli puth qytetin
Dal te pres te Shadervani
M buzeqesh me buz te zjarrte
Thell ne shpirt me dogji xhani

Po te pres pellumb i bardhe
Krahet e tu enderrat e mija
Vall si qenka dashuria
Me e fsheht se fshehtesia
ohohoooo, ohohooo

te endrerroj nate per nate o shpirt o gjan
OHOHO,OHOHO
te enderroj nate per nate dhe ste kam prane

rf:
Hape zemren shpirt
Se me mbyi malli iii
Kam dy fjal i ruaj per tyyyy
Do te puthi buzen e zjarrtee
Do ti puthi syt e ziiiiiii.


Ky tekst u dërgua nga  donjeta
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet