Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Jashanica - Ëngjëllusha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëngjëllusha".
3. Video është e këngës "Ëngjëllusha", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ganimete Jashanica - Ëngjëllusha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dy Zemra"

Komente

Asnjë Koment

05/03/2013

2013-03-05T22:47:16+00:00gjat u be qe nuk te shoh
as fytyren me sta njoh
kaqurrelat ti kam harruu
si jeton oo tash pa mu (2x)

REF:
ti me quaje engjellushe
pa ja nda me puthje ne gush
ti qe flisje per lumturin
ma dhurove o veq merzin (2x)

si jeton tash pa engjellushen
sonte kujt ja perkdhel gushen
a thu kush tpushon ne gji
gjersa tpres un ne vetmi (2x)

REF:
ti me quaje engjellushe
pa ja nda me puthje ne gush
ti qe flisje per lumturin
ma dhurove o veq merzin (2x)


Ky tekst u dërgua nga  beesa
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet