Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - Fryej Moj Erë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Heshtas qendroj ne dritare
Era rremben pullaze
Me eren se bashku gjemojne
Tingujt e kesaj kitare

Era ska te ndale
Fshiu dhe gjurmet e tua
Me tingujt e kesaj kitare
Te them te dua te dua
Ref.
Fry moj ere fry
Fry e mos u ndal
Qoje dhembjen time ne veri
Fry moj ere fry
Fry e mos u ndal
Ai qe e deshta oooo iku perseri.


Ky tekst u dërgua nga Selvia:prishtinë


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ganimete Jashanica - Fryej Moj Erë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fryej Moj Erë".
3. Video është e këngës "Fryej Moj Erë", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:


Komente 0