Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - Gocë E Re Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


KUSH TA FRESKON BALLIN TYYY
AMAN GOC E RE
TE KAM DASHT O SY O I ZIII
AMAN GOC E RE
EEEEEEEEEEE AMAN GOC E R
EEEEEEEEEEE SA E BUKUR JE

DAL NDRITARE KJAJ PER TYYY
AMAN GOC E RE
TE KAM DASHT DHE PRAP TE DU
AMAN GOC E REE
EEEEEEEEEEEE SA E BUKUR JE
EEEEEEEEEEEEEAMAN GOC E RE


Ky tekst u dërgua nga  liridoni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ganimete Jashanica - Gocë E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gocë E Re".
3. Video është e këngës "Gocë E Re", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:


Komente 0