Audio

Ganimete Jashanica - Mëkatar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2008

2008-07-17T11:27:01

Këngë e albumit:

"Po E Ndjej"
-si nuk me erdhe
veq edhe nje nate
te dashuruarit
nuk bejn mekate
-mi fike dyert
zbardhoi drita
ah si ste gjeta
sa shum te prita
-jo mos ma hapi
ti plagen vjeter
nga dashuria
te dehur ne mbetem
-vetem ne erndrra
dhe askund tjeter
sa shpesh me erdhe
moj mikja e vjeter
(ref)
-merrma dhe shpirtin
qe ti mi dhe zjarr
se na ka falur zoti si mekatar
-merrma dhe shpirtin
moj mikja e vjeter
veq mos ma merr kujtimin
se nuk kam tjeret


Ky tekst u dërgua nga aidda
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...