Live Video

Ganimete Jashanica - Une Me Ty Kam Ra Ne Hall


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2013

2013-02-18T15:35:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Me Ty Kam Ra Ne Hall" kënduar nga Ganimete Jashanica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ganimete Jashanica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...