Live Video

Ganimete Jashanica - Si Shkon Nata


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/1995

1995-12-29T18:03:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Shkon Nata" kënduar nga Ganimete Jashanica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ganimete Jashanica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:

Më Shumë...