Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gaqo Çako - Asaman Trendafili Celes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaman Trendafili Celes".
3. Video është e këngës "Asaman Trendafili Celes", por nuk këndohet nga Gaqo Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gaqo Çako - Asaman Trendafili Celes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Popullore & Classic"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T08:00:45+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asaman Trendafili Celes" kënduar nga Gaqo Çako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 12 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
12

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Frederik Ndoci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Asaman o trendafili Celes
n'ty bilbili po kendon
asaman o trendafili Celes
n'ty bilbili po kendon
o vajza si lule pranveres
kangen tande po degjon
o vajza si lule pranveres
kangen tande po degjon.

Amani amani,
shoke mos me ngani
se me gezoi xhani,
nga bukuri e saj.

Zemra sec m'gezoi,
kur ajo m'shikjoi,
zemra mu ba mal
kur me mu ajo u ndal.Më Shumë Këngë Nga Gaqo Çako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë