Gazmend Krasniqi
Gazmend Krasniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Gazmend Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 27 Dhjetor 2018, Gazmend Krasniqi publikon videoklipin "Alma Moj". Më datë 12 Qershor 2019, Gazmend Krasniqi publikon videoklipin "Ti Je Rahman". Më datë 27 Tetor 2020, Gazmend Krasniqi publikon videoklipin "Ty Të Thëret Ezani". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gazmend Krasniqi. Më datë 8 Qershor 2021, Gazmend Krasniqi publikon videoklipin "N'mes Nesh". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gazmend Krasniqi. Më ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0