Audio

Gazmend Osmani - Qokolada Ime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/11/2014

2014-11-18T20:06:26

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qokolada Ime" kënduar nga Gazmend Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Osmani: