Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Amanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
nuk po kam un gjume ne sy
kur te kujtoj une ty
me trego si a ke shpirt
u largove se m'ki ike
nuk pom rihet vend i vend
malli per ty shpesh me mend
nuk po mundem rri rahat
kur e di se ste kam pran
plas me zemer me ke lan
me mundon dashnia e par
plas me zemer me ke lan
me mundon dashnia e par
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
fjalen ti qe me premtove
bashk ku jeten da kalojn
baben nane si ndegjove
dhe prej meje u largove
nuk po mundem de harroj
veq per ty un po mendoj
dot vjen dita me pendu
prap ti mu mki me'm kerku
rri vetem dhe mendoj
si e din qe ne ke lan
rri vetem dhe mendoj
si e din qe ne ke lan
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harroNuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Rama (Gazi) - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0