Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Rama (Gazi) - Alo Alo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo Alo".
3. Video është e këngës "Alo Alo", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Rama (Gazi) - Alo Alo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

19/12/2012

2012-12-19T21:24:52+00:00ALO
ALO, ALO FOL ME MUA
ALO, ALO
vetem 5 minuta (x2)

Pse nuk më shikon
pse nuk më ndëgjon,
pse po ik prej meje
mos ke gjet naj qetër (x2)

Ta kam dhan ty zemrën
e ti mua qka,
por qem ke ti mua
dashuri dhe fat (x2)

Jabanxhi moj mu m'ke ba
n'telefon s'pom fol nji fjal,
të kam dasht si syt e mi
po qërrohem un pa ty (x2)

ALO
ALO ALO FOL ME MUA
ALO ALO
vetem 5 minuta (x2)

Ti dhan numer tjeter
isha n'merzi teper
nuk te jem kujtuar
mendove se jam tjeter (x2)

Lot në syt e mi
as një pik ska mbet,
i harxhove ti
bohesh se spo din (x2)

Jabanxhi moj mum ke ba
ntelefon spom fol nji fjal
Te kam dasht si syt e mi
po qarrohem un pa ty (x2)

ALO
ALO ALO FOL ME MUA
ALO ALO
vetem 5 minuta (x2)


Ky tekst u dërgua nga  ardian
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet