A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Afrohu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/02/2009

2009-02-26T15:31:16

mos më thuaj un po shkoj
mos thuaj se nuk t'besoj

ahpirti yt qan, asht tuj mbyt
më thot loti yt ne sy

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

me mir tash ti me thuaj
mos ka fol doj goj e huaj
se ti sot shum s'mendojn
veq per keq ata jetojn

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet

afrohu zemra ime, shkrije Lotin nfaqe time
ather do të jet ma leht
se zemrat na flasin vet


Lyrics submited by Fikret
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019