A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama - Fraer Katastrofa


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2008

2008-12-12T02:49:06

e kom ble ohh shok nje ker
per me kon pak ma fraer
veq per qika tuj mendu
krejt kto pare jon hargju

paret jon hargju ohh shok qikat jan largue
edhe at BMW ohh shok e kom shketrue
(Ref.2x)
Krejt mthirrshin boss
tash jom bo nervoz
emrin endrova
fraer katastrofa

qikat krejt i kisha ndor
tash me gjet nja e kam zor
kisha pare e shoqni
isha bossi nr.1

paret jon hargju ohh shok qikat jan largue
edhe at BMW ohh shok e kom shketrue
(Ref.2x)
Krejt mthirrshin boss
tash jom bo nervoz
emrin endrova
fraer katastrofa

paret jon hargju ohh shok qikat jan largue
edhe mercedesin shok e pata shkatrue
Krejt mthirrshin boss
tash jom bo nervoz
emrin endrova
fraer katastrofa

Krejt mthirrshin gaziboss
tash jam bo nervoz
Emrin en drova
prap jam Gazmend Rama


Lyrics submited by  vanesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019