A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Laperica


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"1001 Netë"


Per mes shoqes fjale ke qu numrin tim e ke kerku.
une numrin ta kam qu shoqja hiq ty sta ka pru.
kaluan muaj e kaluan dite mu mem thirr zemer kam prit
nuk e di ti a e ke dit shoqen e ke laperice.

RF.1
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

RF.2
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

Nje mesazh me ka ardh mu shoqja jote mu lajmru
po du drejt un met tregu
lere shoqen merrem mu
oj tradhtare sje per mu
n'adres tgabueshme je lajmru
mos mendo qe un te du
nuk jam ai qka ke kujtu.

RF.3
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

Rf.4
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

RF.5
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

Rf.6
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

Rf.7
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

Rf.8
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

Rf.9
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.

Rf.10
Ani ani ska problem ta jap vet un numrin tem
thirrem thirrem ti o shpirt
kem me plas at laperice.


Lyrics submited by Oltion
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019