A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Syt E Tu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/07/2010

2010-07-09T13:13:21


It's a long time that we try finding the lyrics to "Syt E Tu" sung by Gazmend Rama (Gazi).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gazmend Rama (Gazi) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Kadir Sojeva - Syt E Tu

nprag te deres te lash vet
e u nisa per gurbet

2x
zdi qysh kembet me kan mbajt
kur me the birr udha mbar.

me merzi shpinen ta ktheva
nuk e di gjall a dot gje prap
ma bon hallall ti oj non
qe afer teje un nuk jam
ma ban hallall ti o bob
qe afer teje un nuk jam

2x
syt e tu me vaj zemren ma kan kall
tsho ftyren tande a sa po kam mall

veq namazi qe mqetson
ka shum njerz po prap vet jam
mka marr malli bab per ty
shum kjo zemer ka dashni
mka marr malli bab per ty
shum kjo zemer ka dashni

me merzi shpinen ta ktheva
nuk e di gjall a dot gje prap
ma bon hallall ti oj non
qe afer teje un nuk jam
ma ban hallall ti o bob
qe afer teje un nuk jam

2x
syt e tu me vaj zemren ma kan kall
tsho ftyren tande a sa po kam mall

Lannex - Syt E Tu

Po vdes nga inati që nuk të kam
Afër teje asgjë s'më mban
Kur sje ti as un nuk jam
Syt e tu i shoh n'çdo an

Motrat Shala - Syt E Tu

2x
sa shum koh kan kalu
si kam pa dy syt e tu
gjithmon nzemer te kam rujt
me beso per ty kam vujt

2x
syt e tu o syt e tu
asniher si kam harru
mall kam pas niher mi pa
edhe pse ne jemi nda

2x
ata sy me plot shkelqim si harroj o shpirti im
tash per ne ma nuk ka kthim veq kjo keng ka mbet kujtum

2x
syt e tu o syt e tu
asniher si kam harru
mall kam pas niher mi pa
edhe pse ne jemi nda

2x
syt e tu o syt e tu
asniher si kam harru
mall kam pas niher mi pa
edhe pse ne jemi nda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019