A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gazmend Rama (Gazi) - Syni I Keq


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Dridhu Dridhu"


Syni i keq mos me pa
jom mir e me nafak
veq nje her met shti ne dore
vetmevet tboj me fol

Krejt kan than kafe dynja
eshte e shkurt kjo jete sa ska
krejt kan than e prap smerr vesh
jom melaqe jo i keq
krejt kan than llafe dynja
eshte e shkurt kjo jete sa ska
krejt kan than e prap smerr vesh
jom melaqe jo i keq

Nese sdel me mu nje nate
ne dere te babes ke me u plak
mos e kthe fatin ne dere
nuk osht mire gjithemon me zgjedh

Krejt kan than kafe dynja
eshte e shkurt kjo jete sa ska
krejt kan than e prap smerr vesh
jom melaqe jo i keq
krejt kan than llafe dynja
eshte e shkurt kjo jete sa ska
krejt kan than e prap smerr vesh
jom melaqe jo i keq

Krejt me din per djal tmire
veq per ty qenkam i fshtir
sante sje ka mi lshon syt
pasha zotin ke mem lyp

Krejt kan than kafe dynja
eshte e shkurt kjo jete sa ska
krejt kan than e prap smerr vesh
jom melaqe jo i keq
krejt kan than llafe dynja
eshte e shkurt kjo jete sa ska
krejt kan than e prap smerr vesh
jom melaqe jo i keq


Lyrics submited by  Ado2011
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019