A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama (Gazi) - Lotet E Nanes


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/07/2011

2011-07-16T11:01:32

Song from the album:

"Dridhu Dridhu"


Hejj qysh na paska jeta
Qysh o kjo dynja
Zemra e nanes sot
Ne dy pjes mu u nda
Kur te vish te pragu i deres
Nuse mem percjell
Po kam qef qe dora jote
Lotin me ma fshi
Gjakun sot ma ndryshke
Komplet me damar
E per ngryk moj bija ime
Nuk kom forc met marr

Hejj per ty bija ime
Zemra dua bon
Qka o ma e mira
Raft ne trupin ton
Kan ardh krushqit bija ime
Koha per me dal
Nisen djemt te nana e baba
Mundi qoft hallall
Udha e mar bija e nanes
Zemren ma ke kall
Udha e mar bija e nanes
Zemren ma ke kall


Lyrics submited by  Ado2011
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019