A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gazi & Vellezrit Gashi - Hysen Bajri


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/04/2013

2013-04-21T15:17:41

See Also

Vellezerit GashiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Hysen Bajri" sung by Gazi & Vellezrit Gashi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gazi & Vellezrit Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Bajrush Doda. We wish that's the lyrics you are looking for:

O Hysen Bajri o po ban o me dor
O nuk po muj o baclok o me fol
O se m'ka ra o do gjak o ne goje
O se m'ka ra o do gjak o ne goj
M'kan pre mua o me jatagan
A ka djal o ne Rugove qe shkon
E nanes plak o let mi kallxon
O Kjajma Smajlin e ma fort Zeken
O qe nuk iken o me m'lan vetem
O bashk me mua o e kan ba deken.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019