A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama - Hajde Loqka Jeme


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/01/2013

2013-01-13T17:56:33


It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Loqka Jeme" sung by Gazmend Rama.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gazmend Rama attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Buqja, Gazi & Linda. We wish that's the lyrics you are looking for:

Ref...x2
Hajde loçka jeme hajde
Cka t'thone tjeret o mos ban gajle
Ishalla na del per t'mire
Gjitheve gojen me ja mbyll

Floket e gjata me t'i prek
Krejt merzia m'isht hek x2

Te gjitha i kisha lane
Vetem ty moj per me te zan x2

Ref...x2
Hajde loçka jeme hajde
Cka t'thone tjeret o mos ban gajle
Ishalla na del per t'mire
Gjitheve gojen me ja mbyll

Pse hallku nuk ka pune tjeter
Veç po rrejne e kurxho tjeter x2

Leji moj fjalet qe t'i kane thane
Me dy mendje mire s'na shkon x2

Ref...x2
Hajde loçka jeme hajde
Cka t'thone tjeret o mos ban gajle
Ishalla na del per t'mire
Gjitheve gojen me ja mbyll

...more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019