Official Video

Gazi - Babi Im  (Feat. Lori Rama)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2017

2017-07-20T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kiss Kiss"
Lori Rama:
Muziken ne shhpirt
Kendimin tradit!
Me ty babi im
Krenar jam, cdo dite!
Isha shume i vogel
Tani jam rrit pak!
Gjithmone i thashe vetes
Babit do ti ngjaj!

Gazi:
Biri im me keto fjale
Oh c'ma ben zemren mal!
Kam deshire ne kete dynja
Ma mire se veten me t'pa!

Refreni2x:
Me ty do t'jem krenar
Dhe jeten ke me ma zgjate!
U bofsh ma i mire se un
Te dhurofte zoti plote fat!

Lori Rama:
Kengen e kam n'shpirt
Jam rrit n'harmoni!
Me kenge fle e zgjohem
Keshtu me ke msu ti!
Isha shume i vogel
Tani jam rrit pak!
Gjithmone i thashe vetes
Babit do ti ngjaj!

Gazi:
Biri im me keto fjale
Oh c'ma ben zemren mal!
Kam deshire ne kete dynja
Ma mire se veten me t'pa!

Refreni2x:
Me ty do t'jem krenar
Dhe jeten ke me ma zgjate!
U bofsh ma i mire se un
Te dhurofte zoti plote fat!


Ky tekst u dërgua nga SabajetiKartolina (1)

U krijua nga Dreni 2018-07-07 22:28:32
Me ty do t'jem krenar
Dhe jeten ke me ma zgjate!
U bofsh ma i mire se un
Te dhurofte zoti plote fat!

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...