Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazi, Valbona, Sedati & Edona - Hajde Me Daden Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qysh ma bone mendjen, me ty me u martu
Kur qysh thujn e vjeter smujta me ta ndru

Histori e vjeter si dikur vaxhdon
si me kon hala beqar, jeten po e con

I martum, kavaler
bohesh Boss për Beqar sbohesh asniher
i martum, kavaler
bohesh Boss e Zotni, Beqar asniher

Kshtu kam qen i ri, kshtu kam me u plak
Naten xhepat plot, nsaba asnje Frank
Diten tu punu, naten nDiskotek
Koka shkru me u knac, koka shkru me hek

I martum, kavaler
Gjithmon Boss për Beqar, sbohem asnje hër
I martum, kavaler
Gjithom Boss e Zotni, Beqar asniher

Kur hyn Valle me qika, pse tkap stressi panika
mundet me tra dhe pika, gjathtas majtas
Ktu ska WiFi telefona, ktu ka qika belhola
RedBull e CocaCola, majtas gjathtas

Hajde me daden luj e mos ki mare
O hajde se Dada esht si sheqerpare
Hajde me Daden luj e mos ki mare
O hajde se Dada esht si sheqerpare

Spo mkap stressi panika
po luj krejt me taktika
me stil e me teknika, majtas gjathtas

Tomla si, chocolada
Jeanset, Gucci dhe Prada
Kuce si, mermolada, gjathtas majtas

Hajde me Gazin luj e mos ki mare
Hajde se Gazi tka si sheqerpare

Hajde me Sedatin ti mos ki mare
Hajde me Sedatin se tkam sheqerpare


Gazi, Valbona, Sedati & Edona - Hajde Me Daden
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Daden".
3. Video është e këngës "Hajde Me Daden", por nuk këndohet nga Gazi, Valbona, Sedati & Edona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0