A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  137
  • Vendlindja:
  • Korçe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gena është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore qytetare. Njëri nga këngëtarët që i këndon me shumë ndjejnë baladat, por që këngët e tij i duan të gjithë pa dallim moshe. Hyri furishëm në skenën muzikore shqipe dhe menjëherë ka arritur që t’i rrëmbejë zemrat e shumë fansave. Është ky këngëtari Gena, i cili që nga debutimi i parë në skenë ka ardhur gjithmonë me projekte të reja të cilat kanë arritur që të jenë ndër këngët më të dëgjuara në skenën muzikore shqipe. Por, ai nuk mendon që të ndalojë. Në v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Pa Adrese (2016)

Live (2015)

Merri Te Gjitha (2015)

Se Të Dashuroj (2014)

Raki E Lot (2012)

Cdo Njeri Ka Nje Te Fshehte (2012)

Serenate (2012)

Gena (2011)

Te Dashuroj Si I Cmendur (2011)

Ne Prehrin E Nenes (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Ma Dhe Dashnin
Ti Je Ëndrra Ime
Pike Ne Oqean
Aman
Pa Adresë
Nje Nate Nena
Në Prehrin E Nënës
Me Foli
Sa Vuaj Për Ty
Te Kam Dashuri


Përkthime (9)


Artistë Të Ngjashëm:

Bojken Lako

Redon Makashi

Sinan Hoxha

Sefe Duraj

Olen Cesari

Sergio

Big Basta

Vedat Ademi

Lyrical Son

Armend Regjepagiqi


Tags: Gena, Gena Lito

Gena në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018