A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gena “Ndez” Pejën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[10-08-2015]
Këngëtari i njohur Gena ka qenë i ftuar mbrëmë për të kënduar në një koncert në Pejë. Ai ka kënduar mbrëmë në diskotekën "Bahçe" të Pejës.

Shumë njerëz të entuziasmuar kishin shkuar për ta parë Genën teksa performonte. Këtë e vërteton edhe disa foto dhe video të hedhura në rrjetet sociale nga fansat ku hsihej se Gena me të vërtetë e kishte "ndezur" atmosferën.

Dje në Peje ka performuar edhe këngëtarja Tuna në "Space Club" ku mesa duket të dy këngëtarët kanë qenë një garë se për cilin do të ndezej publiku më shumë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019