A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Era, Ledri Dhe Gena E ‘kallin’ Frankfurtin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[18-10-2015]
Era Istrefi, Ledri Vula kanë qenë kryefjala e mbrëmjeve muzikore në shtetet shqiptare, por edhe jashtë.

Agjenda e tyre ka qenë e mbushur me koncerte nëpër të gjitha vendet e Evropës, ku hiti i tyre “Shumë pis”, ka thyer edhe parashikimet dhe ka arritur rekorde.

Performanca e tyre e fundit ka qenë në qytetin gjerman Frankfurt, ku bashkë me këngëtarin nga Shqipëria, Gena e kanë ndezur atmosferën në pranin e mijëra pjesmarrësve.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019