2 Fjalë Për Klipin E Ri “Jo Pa Ty” Nga Gena


Nuk ka akoma asnjë votë

[27-10-2015]
Këngëtari Gensa sapo ka publikuar këngën e tij më t¥ re "Jo pa ty" të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin.

Muzika & teksti janë realizua nga vetë Gena, e ndërsa orkestrimin e ka realizuar Edli Begolli.

Kënga flet për një dashuri të humbur, ku vuajtja sigurisht është pjesë e saj.

Kënga është shoqëruar edhe me një videoklip jashtzakonisht shumë të bukur pasi është realizuar në Santorini.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Gena - Jo Pa Ty [Teksti dhe Klipi]