A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pa Adresë” Nga Gena


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[21-02-2016]
Këngëtari i njohur Gena sapo ka sjellë në treg këngën e tij më të re me titull "Pa Adresë".

Kënga është melankolike e zharit baladë dhe është pritur mjaft mirë nga publiku, e veçanta është se muzikën & tekstin Gena i ka bërë vetë.

Sa i përket orkestrimit Gena ka bashkpunuar me Edlir Begolli, e ndërsa klipi është punuar nga produksioni shqiptar Pro Video.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Gena - Pa Adresë [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019