Gena Vjen Me Një Show Dhe Dy Këngë Të Reja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[04-07-2013]
Padiskutim vazhdon të jetë edhe këtë verë këngëtari më i kërkuar i mbrëmjeve të cilat ku është ai, atmosfera jo vetëm është shumë e mirë, por sallat mbushen plot e përplot. E kemi fjalën për këngëtarin më ‘In’ Gena ku ne mësojmë se me 12 korrik në Sheshin 21 ai do të vijë me një show të tij ku cdo gjë do të jetë ‘live’ duke argëtuar miqtë dhe fansat e tij të shumtë me zërin e tij të ëmbël. Po në këtë mbrëmje të së premtes Gena do të promovojë edhe dy këngët e tij më të reja, që flitet se do të jenë dy hite fantastike krijuar nga Edlir Begolli, ndërsa si gjithmonë është organizatori më i sukseshsëm në Kosovë Enis Fetahu ai që do të sjellë këtë mbrëmje ku do të zgjasë deri në mëngjesin e së shtunës.
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)