A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gena, Më Shumë Në Prishtinë Se Në Tiranë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[16-11-2013]
Këngëtari shqiptar, Gena, ka deklaruar se ai kohëve të fundit po qëndron më shumë në Prishtinë se sa në Tiranë.

Këngëtari më i kërkuar në tregun muzikor shqiptar, krijuesi i shumë hiteve, Gena, ka zbuluar në një intervistë për emisionin MixMax se ai po qëndron më shumë në Prishtinë.

“Ka pesë vjetë a më shumë që po qëndroj në Prishtinë se sa në Tiranë. Angazhimet i kemi pasur në të gjitha qytetet e Kosovës, por më shumë në Prishtinë”, theksoi ai.
 (Telegrafi)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019