A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gena Nuk E Ka Në Plan Të Ndalet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[19-01-2014]
Këngëtari njohur Gena nuk e ka në plan të ndalet. Ndonëse nuk ka shumë kohë që në treg ka ardhur me këngë të re, ai është duke punuar që së shpejti të vijë edhe më një këngë e cila do të jetë në bashkëpunim me Zzapp & Chriss. Kjo është bërë e ditur nga Zzapp & Chriss, të cilët në faqen e tyre zyrtare kanë zbuluar se bashkëpunimi i tyre me Genën do të vijë shumë shpejt.“Javën që vjen, xhirimet e videoklipit”, ishte mbishkrimi që kanë lënë djemtë në faqen e tyre zyrtare. Ndryshe kjo nuk është risia e vetme që Gena do ta sjellë në publik. Menaxheri i tij Enis Fetahu, për lexuesit e gazetës Tribuna ka bërë me dije se është në punë e sipër për të sjellë edhe shumë projekte tjera.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019