A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Duhet” Nga Gena


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[30-03-2014]
Eshtë lansuar videoklipi i ri nga producentët Zzap & Chriss dhe këngëtari Gena, i cili vjen si premierë.Kënga titullohet "Duhet" dhe vjen si bashkëpunim i yllit të muzikës pop-folk dhe producentëve të shumë hiteve. Ky projekt është punuar në muzikë të producentëve, tekst të Rozana Radit. Videoklipin e ka punuar VissoundMedia dhe bëhet fjalë për një klip mjaft cilësor.Zzap & Chriss janë prej producentëve më të njohur e më të respektuar në vendin tonë, pasi janë krijues të hiteve "Fenix", "E Nxonme", "N'Prishtine" dhe shumë këngë të tjera.
 (Telegrafi)

      Gena - Duhet (Feat.Zzap And Chriss) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019