2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nuk Kam Faj” Nga Gena


Nuk ka akoma asnjë votë

[04-06-2014]
Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Gena, ka sjellë në tregun e muzikës edhe videoklipin e fundit të këngës “Nuk kam faj”.Tekstin e këngës e ka shkruar vetë këngëtari, ndërsa muzikën e ka bërë Valter Beqo. Me pamje fantastike të Dubait, Genta shihet i rrethuar me femra të shumta. (Indeksonline)

      Gena - Nuk Kam Faj [Teksti dhe Klipi]