A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nuk Kam Faj” Nga Gena


Not Yet Rated

[04-06-2014]
Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Gena, ka sjellë në tregun e muzikës edhe videoklipin e fundit të këngës “Nuk kam faj”.Tekstin e këngës e ka shkruar vetë këngëtari, ndërsa muzikën e ka bërë Valter Beqo. Me pamje fantastike të Dubait, Genta shihet i rrethuar me femra të shumta. (Indeksonline)

      Gena - Nuk Kam Faj [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019