A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gena Po Kthehet Nga Barcelona


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[29-09-2014]
Ai i argëtoi të gjithë kur ata shfrytëzuan pushimet e tyre, ndërsa tani ishte radha që edhe ai të pushonte.

Gena, është njëri nga këngëtarët më të kërkuar në skenën tonë. Sigurisht që ai ka pas një verë të nxehtë me shumë angazhime, duke bërë që pushimi i tij të shtyhet për fundin e shtatorit. Dhe Gena këtë e bëri në një mënyrë mjaft speciale.

Indeksonline ka siguruar fotografinë ku shihet Gena duke u kthyer nga Spanja, atje ku edhe kaloi pushimet e tij.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019