A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gena, Sjell Këngën E Re


Not Yet Rated

[18-02-2015]
Këngëtari i njohur nga Shqipëria Gena ka publikuar këngën e tij më të re e cila mban titullin "Te kam dashuri".

Kënga është produkt i Threedots pasi është punuar nga Ervin Gonxhi, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni AK Filmwork.

Duke qenë se kënga është bashkpunim i Threedots atëherë ajo është hedhur në kompaninë prestigjjoze VEVO në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019