A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bëhen Bashkë Gena Dhe Mimoza Shkodra!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[13-04-2015]
Këngëtari i njohur i muzikës pop-folk, Gena, do të lansojë së shpejti projektin e ri në bashkëpunim me Mimoza Shkodrën.

Mesohet se kënga tashmë ka përfunduar dhe ajo është punuar nga Edlir Begolli.

Bashkpunimi pritet të finalizohet me klip pas pak ditësh, teksa Gena për këtë ka zgjedhur Mimoza Shkodrën.

Mimoza Shkodra njihet për hitin e saj “Na” në bashkëpunim me Skivin dhe pritet të shihet se çka do të sjellë ajo kësaj radhe me Genën.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019