A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gena
  • Sa Lote Kam Derdhur

Live Video

Video Link

Top 200

Gena - Sa Lote Kam Derdhur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  42

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/03/2012

2012-03-23T15:20:50

Song from the album:

"22 Hite"
Sa lot kam derdhur un per ty
Sa shume ty te kam dashur

Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur

Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur

Nje dite un po pija me shoqerine
Dolli per ty me thane
E ngrita shishen me raki
Lotet rreke me rane
E ngrita shishen pa mbarim
Lotet rreke me rane

Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur

Me mire me ty dhe fukara(Ref)2x
Se sa pa ty i pasur
Me mire me ty dhe fukara
Se sa pa ty i pasur


Lyrics submited by Xhesika
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019