A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gena - Gjimnazistja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Yjet E Serenates"

Këngë e albumit:

"C' Do Njeri Ka Nje Mister"


x2
Kam shum koh qe ste kam pare
Gjumi nates nuk me ze
Lotet ende sme jane thare
Zemres sime smi ka ngja
x2
Gjumi i nates nuk me ze
Dhe si mposht ato kujtime
Si lypsar i lutem Zotit
Gjimnazisten ta kem timen

Ref..
Gjimnazistja mua me tradhtoj
Gjithe kujtime ajo,ajo i harroj
Si nje snob iku fluturoj
Dhe su kthye me
Ndoshta me harroj

x2
Kam shum koh qe ste kam pare
Gjumi nates nuk me ze
Lotet ende sme jane thare
Zemres sime smi ka ngja

x2
Gjumi i nates nuk me ze
Dhe si mposht ato kujtime
Si lypsar i lutem Zotit
Gjimnazisten ta kem timen

Ref..
Gjimnazistja mua me tradhtoj
Gjithe kujtime ajo,ajo i harroj
Si nje snob iku fluturoj
Dhe su kthye me
Ndoshta me harroj


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019