Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Sagapo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kjo Eshte Jeta Ime"

Këngë e albumit:

"Ne Prehrin E Nenes"

Këngë e albumit:

"Gena"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Je nje diell qe s'perendon
Kudo me ngroh me dashuri
Ti dashurise krahet ja hap
E di qe m'ngret ne pathellsi
Je nje zjarr qe s'shuhet jooo
Me puth me prek ne çmenduri
Je oqean qe kurr s'mbaron
Je yll qe rrugen ma ndriçon

ref x2
Te dashuroj si i çmendur
Çdo dite mezi pres
Çdo çast une e ndjej
SAGAPOOOOOOOOO
Ti me plagos kur largohesh
Humbas si nje zog
Dhe larg me ty fluturoj

Je nje engjell qe verbon
Me bukuri qe te magjeps
Ti je ylber qe rrezaton
Me ngjyra plot e me shkelqim
Ti je vet jeta qe jetoj
Te puth,te prek ne çmenduri
Je jeta ime qe s'mbaron
Je yll qe rrugen ma ndriqon

ref x3
Te dashuroj si i çmendur
Çdo dite mezi pres
Çdo çast une e ndjej
SAGAPOOOOOOOOO
Ti me plagos kur largohesh
Humbas si nje zog
Dhe larg me ty fluturoj..


Ky tekst u dërgua nga Adoselmanaj   mafjaota
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet