A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gena - Me Pelqen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '06"

Këngë e albumit:

"Gena '06"


Me pelqen te pi cigare
Me pelqen te pi alkool
Me pelqen kur un kendoj me shoqerine te kaloj
Me pelqen te harbohem naten te kalohem dhe mos pyes per njeri,bukur tia kaloj.
Me pelqejne vajzat e bukura
Me pelqejne te kem para
Me pelqen dhe nje dashur qe tmos ket mama baba
Me pelqen dhe nje ferrarri me pelqen dhe nje motor,gazin der ne fund me ty une do te shkoj.
Kjo eshte jeta ime qe une fantazoj,Kjo eshte jeta ime qe sdo ta jetoj.
Kjo eshte endrra ime me ty te jetoj
Kjo eshte jeta ime bukur tja kaloj.
Me pelqen te vishem bukur me pelqen te udhetoj
Me pelqen dhe aventura bukur tja kaloj
Me pelqen parfum harmani
Me pelqen tja fut dhe kot
Te eci neper rruge mos pyes per semafor
Me pelqen nje shpi e bukur dhe pishine te kete ajo
Me pelqen te rri dhe vete me ty te fantazoj
Me pelqen te hyj ne breg me pelqen te eksitoj
MOs pyes per njeri bukur tja kaloj.
Kjo eshte jeta ime...
Me pelqen me pelqen me pelqen te tymos.
Me pelqen me pelqen dhe naten ta jetoj
Me pelqen me pelqen me ty une ta kaloj
MOs pyes per njeri ne fund te te coj.
Me pelqen me pelqen shume te eksitoj.
Ate qe une e dua jeten ta shijoj
Me pelqen me pelqen me ty te udhetoj
Ne plazhe ne kete nate me ty une tja kaloj
Me pelqen me pelqen me pelqen te tymos
Me pelqen me pelqen dhe naten ta jetoj
Me pelqen me pelqen me ty une tja kaloj
Me pelqen me pelqen mos pyes me njeri me pelqen me pelqen me ty ne fund une te te coj...


Ky tekst u dërgua nga Orgida Mizaku
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019