Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Gena - S'di Pse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Nostalgjia E Serenates Korcare"

Këngë e albumit:

"Cdo Njeri Ka Nje Te Fshehte"

Këngë e albumit:

"O Bo Bo"
sdi pse dita uragon ,mendaj ime vec te ti me shkon ( hej )
sdi pse yjet kur veshtroj, nje prej tyre me ty me ngjason ( hej )
sdi pse gjumi nuk me ze, syt e tu me bejn te mos fle ( hej )

si nje rreze e dielli shpirtin ti ma ngroh
dita shume e gjat me duket kur ti me mungon,
si nje rreze e dielli shpirtin ti ma ngroh
dita shume e gjat me duket kur ti me mungon.

sdi sdi sdi dita kur agon, mendja ime vec te ti me shkon
sdi sdi sdi gjumi nuk me ze , shum te truni me bejne te mos kthe

sdi pse dita uragon ,mendaj ime vec te ti me shkon ( hej )
sdi pse yjet kur veshtroj, nje prej tyre me ty me ngjason ( hej ),
sdi pse dita uragon ,mendaj ime vec te ti me shkon ( hej )
sdi pse yjet kur veshtroj, nje prej tyre me ty me ngjason ( hej ).

si nje rreze e dielli shpirtin ti ma ngroh
dita shume e gjat me duket kur ti me mungon,
sdi pse dita uragon ,mendaj ime vec te ti me shkon
sdi pse yjet kur veshtroj, nje prej tyre me ty me ngjason ( hej )


Ky tekst u dërgua nga  ronni202
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet