A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gena - Jam Shofer Taxi


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Jo S'mund Të Lej"

Song from the album:

"Se Të Dashuroj"

Song from the album:

"Gena"


E jam shofer moj goce
O shofer taxie 2x
Aj ti çoj çunat moj
O në shtëpie
Aj ti çoj gocat moj
O në shtëpie
ref
Mu ke shadërvani
Të pret lali ty
Ajde vinte era moj
Qaj me lot në sy 2x

II
Ajde jam shofer moj goce
Aj shofer kamioni 2x
Aj ti çoj çunat
o ke shadëvoni 2x
ref
Mu ke shadërvani
Të pret lali ty
Ajde vinte era moj
Qaj me lot në sy 2x


Lyrics submited by  Landi15439
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019