A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gena - Aman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/09/2011

2011-09-30T18:16:17

Video Produksioni:

Urban Graphics


E gjithë bota le ta dinë...se unë atë e dua.
E gjithe bota le ta dinë...se unë atë e dua..
e n'fund do pi raki dhe do ti them të duaa...
e n'fund do pi raki dhe do ti them të dua....

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë
amaannn...amaaan zemra ime për ty qanë

Se dua pasurinëkur ti nuk je me mua
se dua pasurinëkur ti nuk je me mua...
S'do t'pyes asnjëri do t'puth buzët e tuaa...
S'do t'pyes asnjëri do t'puth buzët e tuaa...

Amaaann..amaaanzemra ime për ty qanë
amaannn...amaaanzemra ime për ty qanë

Do dehem këtë natë dhe ty do të kërkoj..
Do dehem këtë natë dhe ty do të kërkoj...
Një gurë ne xham do hedh
nga gjumi do të zgjoj
Një gurë ne xham do hedh
nga gjumi do të zgjohej...

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë
amaannn...amaaan zemra ime për ty qanë

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë....


Ky tekst u dërgua nga AlbinaAkordet

E gjithë bota le ta dij...se unë atë e dua.
Am--------------------E---------------Am---
E gjithe bota le ta dij...se unë atë e dua..
Am-------------------E----------------Am----
e n'fund do pi raki dhe do ti them të duaa...
Am---------------E-----------------Am--------
e n'fund do pi raki dhe do ti them të dua....
Am---------------E------------------Am-------

Amaaann..amaaan zemra ime për ty qanë
-Dm-------Am----E---------------Am----
amaannn...amaaan zemra ime për ty qanë
-Dm-------Am-----E---------------Am----


(akordet perseriten)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019