A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gena & Flori - Jo Vetem Fjale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  222

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/10/2014

2014-10-17T07:00:01

Më Shumë Nga

Flori Mumajesi
REF:
Ti edhe pak,
nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Ti pritëm edhe pak ,
Se asnjëherë nuk lodhem unë
Një dashuri më pak
Në zemrën time do të t'quj
Unë asaj i fal
Gjithçka sot unë kam,
Nëse më beson dashurinë e saj

REF 2x:
Ti edhe pak
nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Mendimet nuk i ndal
Në zemren time nuk ke fund
Nëse gaboj më fal
Nëse guxoj të dua unë
Unë asaj i fal
Gjithçka sot unë kam
Nëse më beson dashurinë e saj

REF 2x:
Ti edhe pak
Nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
Më jep ti shpirt jo vetëm fjalë


Ky tekst u dërgua nga Narcis Drevinja   ALDOoooKartolina (1)

2017-12-07 11:02:32
Ti edhe pak
Nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
Më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019