Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Se Të Dashuroj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Të Dashuroj".
3. Video është e këngës "Se Të Dashuroj", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Se Të Dashuroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"

Komente

Asnjë Koment

17/12/2013

2013-12-17T18:00:01+00:00oh
me ke munguar
zjarr je ti per mua
prap ti puth buzet e tua
oh
me ke premtuar
se
do jesh me mua
me nje tjeter je larguar
oh
me ke harruar

ref 2x
sa te dua sa te dua
shpirt e zemer je per mua
sa te dua sa te dua
se te dashuroj
se te dashuroj

oh
me ke munguar
zjarr je ti per mua
prap ti puth buzet e tua
oh
me ke premtuar
se
do jesh me mua
me nje tjeter je larguar
oh
me ke harruar

REF 2X

sa te dua sa te dua
shpirt e zemer je per mua
sa te dua sa te dua
se te dashuroj
se te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet